Gå til innhold
Boligbilde

1/49

OSLO - LINDEBERG, OSLO

Lindebergåsen 18A

PRISANTYDNING

3 300 000,-

BRA-i

49 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Flott 2-roms med trappefri adkomst og nydelig, privat uteplass med meget gode solforhold!

Velkommen til Lindebergåsen 18A

Velkommen til Lindebergåsen 18A! Dette er en lys og attraktiv 2-roms med god standard, praktisk planløsning og en stor, privat uteplass på hele 43 m². Boligen ligger i et grønt og fredelig område, like nedenfor markagrensen mot Østmarka. Det er i tillegg umiddelbar nærhet til nærbutikk med Post-i-butikk, og kort gangavstand til både buss og t-bane. Verdt å merke seg: - Trappefri adkomst - Privat uteplass på 43 m² - Pent, flislagt bad - 2 Boder og kjølebod på samme plan som boligen - Markanært - Gangavstand til nærbutikk, buss og t-bane - Mulighet for leie av p-plass / garasjeplass - Gode solforhold

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 300 000,-

TOTALPRIS*

3 778 438,-

FELLESGJELD

469 093,-

OMKOSTNINGER

9 345,-

FORMUESVERDI

866 629,-

FELLESKOST./MND.

6 618,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

49 kvm

BRA total**

54 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

6442.8 kvm

BYGGEÅR

1976

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»