Gå til innhold
Boligbilde

1/45

SLEPENDEN/ TANUM, SLEPENDEN

Krokhaugen 1

PRISANTYDNING

9 490 000,-

BRA-i

143 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys og trivelig vertikal tomannsbolig | solrike og usjenerte uteplasser | rett ved «alt» | garasje

Velkommen til Krokhaugen 1

Høyt og fritt beliggende, i veletablert og barnevennlig område. Store og solrike uteplasser. Rett ved barnehager, skoler, idrettsanlegg og dagligvarebutikk. Kun 5 min gange til tog og to min gange til buss, med hyppige avganger til bl.a. Oslo og Sandvika. Flotte tur- og bademuligheter på Kadettangen/Kalvøya og Vestmarka. Her kan du flytte rett inn! Høydepunkter: -Stor, skjermet terrasse (ca. 80 m²) med sol fra formiddag til kveld -Romslig kjøkken/stue løsning med flere soner -Delikat bad (2022) + velholdt bad/vaskerom (2011) -Stor oppgradering i 2013 (nye vinduer, dører, gulv, vegger mv.) -3 soverom, ett med balkong (7 m²) -Ekstra rom i u.etg. (ikke godkjent), ev. kjellerstue -Gang m/ kontorplass -God lagringsplass + råloft med potensial -Pent opparbeidet hage -Garasje+ plass til 3 biler

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

9 490 000,-

TOTALPRIS*

9 728 340,-

OMKOSTNINGER

238 340,-

FORMUESVERDI

2 025 246,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

143 kvm

BRA total**

172 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

788.5 kvm

BYGGEÅR

1953