Gå til innhold
Boligbilde

1/20

LANGELAND, KONGSVINGER

Odins veg 19

PRISANTYDNING

2 450 000,-

BRA-i

93 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Oppusset 4-roms i 2.etg m/flott utsikt og stor, innglasset balkong | Garasje m/opplegg for elbil-lader | Lett adkomst

Velkommen til Odins veg 19

Velkommen til denne nyoppussede 4-roms leiligheten med flott utsikt og gode solforhold! Dette er en gjennomgående oppusset leilighet med praktisk plassering kun halvannen etasje fra inngangspartiet. Boligen har en moderne standard med tre soverom, separat kjøkken med integrerte hvitevarer og et bad med varmekabler. Fra stuen er det utgang til en stor, sydvestvendt og innglasset balkong med integrert solskjerming. Her kan utsikten og solen nytes. Det medfølger garasjeplass i rekke, klargjort for elbillader, og TV og internett er inkludert i felleskostnadene. Leiligheten har også nyere 3-lags isolerglassvinduer og to boder for ekstra lagring. Området er etablert og rolig, med nærhet til servicetilbud. Velkommen til en hyggelig visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 450 000,-

TOTALPRIS*

2 743 592,-

FELLESGJELD

292 502,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FELLESKOST./MND.

6 067,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

93 kvm

BRA total**

136 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

27622 kvm

BYGGEÅR

1971

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»