Gå til innhold
Boligbilde

1/29

LIETORVET, SKIEN

Louises gate 14

PRISANTYDNING

3 500 000,-

BRA-i

104 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Romslig og meget pen leilighet i 6. etg med stor solrik terrasse | Garasje | Heis | 3 soverom | 2 bad | Separat vaskerom

Velkommen til Louises gate 14

Sentralt beliggende leilighet fra 2021 med meget gode solforhold og fin utsikt. Gåavstand til dagligvareforretninger, Lietorvet, Skien sentrum, Ibsenhuset, treningssenter, mm. Kort også til bussholdeplass, samt togstasjon. Praktisk og lettvint med parkering i garasjekjeller og heis rett opp på utsiden av leiligheten i 6. etasje. Leiligheten har en god planløsning og inneholder bla.: Entrè med skyvedørsgarderobe, 3 soverom, 2 flislagte bad, separat vaskerom/bod, stue, spisestue og kjøkken med hvitevarer. Stor solrik terrasse med utvendige screens. Bod medfølger i kjeller. Oppvarming fra vannbåren radiatorvarme, samt varmekabler på badene.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 500 000,-

TOTALPRIS*

6 651 090,-

FELLESGJELD

3 150 000,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

1 021 678,-

FELLESKOST./MND.

18 897,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

104 kvm

BRA total**

109 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

2454 kvm

BYGGEÅR

2021

ETASJE

6

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»