Gå til innhold
Boligbilde

1/27

SKADEBERG SØR, SOLA

Lønnevegen 22

PRISANTYDNING

4 290 000,-

BRA-i

73 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Innbydende rekkehus fra 2007|Stor terrasse|Nye gulv i hele boligen 2023|Barnevennlig|Kort vei til skoler og barnehage

Velkommen til Lønnevegen 22

Velkommen til Lønnevegen 22! Et moderne og energieffektivt rekkehus med stor, nyere terrasse og praktisk planløsning over to plan. Dette rekkehuset i et etablert område i Sola er ideelt for en lettstelt hverdag. Boligen har en arealeffektiv planløsning med soverom og bad i første etasje, mens underetasjen har en sosial sone med stue og kjøkken i åpen løsning. Herfra er det direkte utgang til en stor terrasse. Med energiklasse B og vannbåren varme er dette en energieffektiv bolig. Kort fortalt:

  • Åpen stue-/kjøkkenløsning
  • Stor, solrik terrasse bygget i 2022
  • Gjennomgående nye gulv fra 2023
  • To soverom og flislagt bad med gulvvarme
  • Fast parkeringsplass og utvendig bod
  • Kort vei til butikker, skoler og barnehager Velkommen til visning - Husk påmelding!

  • Nøkkelinfo

    PRISANTYDNING

    4 290 000,-

    TOTALPRIS*

    4 398 340,-

    OMKOSTNINGER

    108 340,-

    FORMUESVERDI

    953 777,-

    BOLIGTYPE

    Rekkehus

    EIERFORM

    Eiet

    ENERGIMERKING

    B

    BRA-i**

    73 kvm

    BRA total**

    78 kvm

TOMT (EIET)

    90 kvm

    BYGGEÅR

    2007

    *Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

    Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»