Gå til innhold
Boligbilde

1/34

TJENSVOLL, STAVANGER

Professor Hansteens gate 50

PRISANTYDNING

6 190 000,-

BRA-i

145 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Modernisert og flott rekkehus med solrikt uteområde i barnevennlig nabolag | Parkering m. lader | Bad og kjøkken 2023

Velkommen til Professor Hansteens gate 50

PROFESSOR HANSTEENS GATE 50 Presentert av Sondre Aamodt Boligen har en attraktiv og sentral beliggenhet på Tjensvoll. Et etablert, populært og familievennlig område som byr på en balansert kombinasjon av urbane kvaliteter og naturskjønne omgivelser, med kort vei til alle fasiliteter man måtte trenge i det daglige. Høydepunkter: - Lyst og innbydende oppholdsrom med åpen stue- og kjøkkenløsning - Nytt og stilrent kjøkken fra 2023 - 2 lekre bad oppgradert i 2023 - 3 soverom hvor det ene har tilhørende balkong - God lagringsplass i 3 boder - Ny parkett på alle rom med unntak av boder i 2023 - Varmepumpe fra 2023 - Parkering med lader i felles garasje - Solrikt og flott uteområde - Ingen dokumentavgift Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

6 190 000,-

TOTALPRIS*

6 343 010,-

FELLESGJELD

143 514,-

OMKOSTNINGER

9 496,-

FORMUESVERDI

972 309,-

FELLESKOST./MND.

5 608,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

145 kvm

BRA total**

150 kvm

ROM

5

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

45730.1 kvm

BYGGEÅR

1978

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»