Gå til innhold
Boligbilde

1/35

SPANNE, KARMSUND

Spannalia 30F

PRISANTYDNING

3 590 000,-

BRA-i

92 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Innholdsrik og flott leilighet - Attraktiv beliggenhet - Vestvendt terrasse med utsikt og garasjeplass!

Velkommen til Spannalia 30F

Leiligheten i Spannalia 30F er oppført i 2014 og holder en gjennomgående god og moderne standard. Boligen har en funksjonell planløsning med stue/kjøkken, tre soverom, bad, vaskerom og balkong. Store vindusflater gir gode lysforhold, og betongdekker mellom etasjer bidrar til en solid konstruksjon. Leiligheten er lettstelt og godt tilpasset en moderne hverdag, med balansert ventilasjon og oppvarming via varmepumpe. Det medfølger ekstern bod for ekstra lagringsplass. Boligen ligger sentralt på Spanne, med kort vei til daglige servicetilbud og gode turmuligheter i nærområdet. Velkommen på visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 590 000,-

TOTALPRIS*

3 717 372,-

FELLESGJELD

37 622,-

OMKOSTNINGER

89 750,-

FORMUESVERDI

790 326,-

FELLESKOST./MND.

2 348,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

92 kvm

BRA total**

97 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

24709.7 kvm

BYGGEÅR

2014

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»