Gå til innhold
Boligbilde

1/30

SENTRUM, EGERSUND

Asser Hiorths gate 2

PRISANTYDNING

3 490 000,-

BRA-i

124 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Tiltalende og oppusset enebolig i Egersund sentrum | Fine og lettstelte uteområder | Gode parkeringsmuligheter på tomten

Velkommen til Asser Hiorths gate 2

Flott og oppgradert enebolig fra 1918, fordelt over to plan samt kjeller. Eiendommen har en attraktiv beliggenhet midt i Egersund sentrum, med umiddelbar nærhet til byens mange fasiliteter. Her bor du med gangavstand til alt du trenger i hverdagen, som skoler, barnehager, dagligvarebutikker, buss og tog. Boligen har et trivelig og lettstelt uteområde, samt god plass til parkering på egen tomt. En bolig perfekt for en liten familie! Boligen byr på et innbydende oppholdsrom med stue og kjøkken i åpen løsning. Stue og kjøkken ble pusset opp i 2024, og det er installert varmepumpe i oppholdsrommet. Videre inneholder boligen tre soverom og to bad. Kjeller gir god plass til lagring og oppbevaring. El bil lader. Vel møtt til en hyggelig visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 490 000,-

TOTALPRIS*

3 578 340,-

OMKOSTNINGER

88 340,-

FORMUESVERDI

392 324,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

124 kvm

BRA total**

126 kvm

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

240.2 kvm

BYGGEÅR

1918

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»