Gå til innhold
Boligbilde

1/16

BERGSENG, HARSTAD

Bergsbakken 40

PRISANTYDNING

2 250 000,-

BRA-i

135 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Praktisk del av tomannsbolig på Bergseng. Boligen har to soverom - terrasse -carport og parkering rett utenfor døra

Velkommen til Bergsbakken 40

Velkommen til Bergsbakken 40 – en romslig og praktisk selveierbolig over to plan, beliggende i et rolig og familievennlig område på Bergseng. Boligen har en funksjonell planløsning med hoveddel i 1. etasje bestående av vindfang, gang, to soverom, bad, stue og kjøkken. Underetasjen byr på gode lagringsmuligheter med flere boder samt vaskerom, og gir samtidig potensial for bedre utnyttelse og videre utvikling. Boligen har behov for oppgraderinger, noe som gir deg en fin mulighet til å sette ditt eget preg og skape et hjem etter egne ønsker og behov. VERDT Å MERKE SEG:

  • Stor carport
  • Terrasse med utgang fra stue
  • Underetasje med utviklingspotensial
  • Egen hage med gode bruksmuligheter Velkommen til en hyggelig visning, husk påmelding!

  • Nøkkelinfo

    PRISANTYDNING

    2 250 000,-

    TOTALPRIS*

    2 307 340,-

    OMKOSTNINGER

    57 340,-

    FORMUESVERDI

    657 649,-

    BOLIGTYPE

    Tomannsbolig

    EIERFORM

    Eiet

    ENERGIMERKING

    D

    BRA-i**

    135 kvm

    BRA total**

    141 kvm

TOMT (EIET)

    483.6 kvm

    BYGGEÅR

    1964