Gå til innhold
Boligbilde

1/42

HOMBORSUND

Høifjell 9

PRISANTYDNING

4 390 000,-

BRA-i

124 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Pen familiebolig med stor solrik tomt | Barnevennlig | 3 soverom | Herlige uteområder | Stor garasje over to plan

Velkommen til Høifjell 9

DNB Eiendom v/Trygve Ribe ønsker velkommen til denne familievennlige eneboligen på en romslig tomt. Dette er et hjem med en praktisk planløsning over to etasjer. Første etasje har stue og kjøkken, samt et separat vaskerom og WC. I andre etasje finner du en mer privat sone med bad og tre gode soverom. Her bor du i et veletablert boligområde med kort vei til både Lillesand og Grimstad. Høydepunkter: - Enebolig over to plan - 3 gode soverom - Stor, frittstående garasje med bod og innredet loft - Solrik tomt med fantastiske uteområder - Luftig utsikt - Peisovn og varmepumpe - Barnevennlig innerst i blindvei - Flotte turområder i området Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 390 000,-

TOTALPRIS*

4 500 840,-

OMKOSTNINGER

110 840,-

FORMUESVERDI

848 646,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

124 kvm

BRA total**

198 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

929 kvm

BYGGEÅR

1985