1/5
KRISTIANSAND S (HELLEMYR), KRISTIANSAND S
Lille Kartemyrvei 39
PRISANTYDNING
4 950 000,-
BRA-i
113 m2
PRISANTYDNING
4 950 000,-
TOTALPRIS*
4 972 840,-
OMKOSTNINGER
22 840,-
BOLIGTYPE
Rekkehus
EIERFORM
Eiet
BRA-i**
113 kvm
BRA total**
118 kvm
ROM
5