Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

LUND , KRISTIANSAND S

Heimdals gate 2

PRISANTYDNING

4 050 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

78 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 050 000,-

TOTALPRIS*

4 369 602,-

FELLESGJELD

315 602,-

OMKOSTNINGER

4 000,-

FELLESKOST./MND.

7 044,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Aksje

BRA-i

78 kvm

BRA total

105 kvm

TOMT (EIET)

2684.9 kvm

BYGGEÅR

1950

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.