Gå til innhold
Boligbilde

1/24

KRISTIANSAND SENTRUM, KRISTIANSAND S

Kristian IVs gate 78A

PRISANTYDNING

3 100 000,-

BRA-i

66 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys og pen 3-roms andelsleilighet med fritt utsyn og stor, solrik innglasset balkong - 3 boder - Bosoneparkering

Velkommen til Kristian IVs gate 78A

DNB Eiendom v/Håkon Sakariassen har gleden av å presentere Kristian IVs gate 78A! I en attraktiv del av Kvadraturen kan vi presentere en lys og fin 3-roms andelsleilighet med gode lysforhold og fritt utsyn over området. Leiligheten ligger rolig og tilbaketrukket til, og har en praktisk planløsning bestående av gang, stue med utgang til stor innglasset veranda, kjøkken, to soverom med garderobeløsninger samt nytt dusjbad/wc. Det medfølger 1 loftsbod og 2 kjellerboder. Eiendommen har en meget sentral beliggenhet med gangavstand til sentrumstilbud, dagligvarebutikker, fine rekreasjonsområder i Baneheia og Bystranda. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 100 000,-

TOTALPRIS*

3 295 200,-

FELLESGJELD

195 200,-

FELLESKOST./MND.

4 576,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

BRA-i**

66 kvm

BRA total**

83 kvm

TOMT (EIET)

1178.1 kvm

BYGGEÅR

1962

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»