Gå til innhold
Boligbilde

1/29

TANGEN, KRISTIANSAND S

Blokkhusgata 10

PRISANTYDNING

6 350 000,-

BRA-i

82 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Tiltalende 3-roms endeleilighet | Balkong | Felles takterrasse | Heis | Garasjeplass m/lader | Attraktivt boområde!

Velkommen til Blokkhusgata 10

Blokkhusgata 10 - En moderne og innbydende hjørneleilighet i et populært borettslag. Her bor du midt i smørøyet på Tangen, like ved Tresse og Bystranda. Leiligheten ligger i fjerde etasje og har en fin planløsning med tilkomst via heis. Fra stuen kommer du ut på balkongen med utsikt til et velstelt og pent fellesområde. Borettslaget har felles takterrasse. Ved innfrielse av fellesgjeld vil felleskostnadene reduseres til kr. 4436,- pr. mnd. Leiligheten er energivennlig med vannbåren gulvvarme i stue og bad, samt varmtvann (a-konto) inkludert i felleskostnadene. Denne leiligheten er super for de som ønsker en enkel hverdag med nærhet til sjø, god bokvalitet, heis og nødvendige fasiliteter innen gangavstand. Det betales ingen dokumentavgift ved kjøp. Ta kontakt for hyggelig visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

6 350 000,-

TOTALPRIS*

6 982 957,-

FELLESGJELD

631 867,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

1 039 641,-

FELLESKOST./MND.

8 425,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

82 kvm

BRA total**

87 kvm

TOMT (EIET)

5604.1 kvm

BYGGEÅR

2008

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»