Gå til innhold
Boligbilde

1/29

LYNGØR

Sandbukta 39

PRISANTYDNING

950 000,-

TOMT (EIET)

723 m2

Gi bud

PRESENTERES AV

Regulert boligtomt på attraktive Lyngør | Båtplass | Gode solforhold og utsikt | Enkel VA-tilkobling

Velkommen til Sandbukta 39

Sjelden muligjhet! En av de siste ubebygde regulerte tomtene på Lyngør. Fra tomten er det nydelig havutsikt og meget gode solforhold. Reguleringsplanen legger opp til en utnyttelse på hele 220 BYA. Her har man altså muligheten til å bygge sitt drømmehus ved Nord-Europas best bevarte tettsted. Tomten ligger flott til i Sandbukta, som har en skjærmet, rolig og tilbaketrukket beliggenhet. Til tomten følger det med tilgang til båtplass i Sandbukta.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

950 000,-

TOTALPRIS*

974 840,-

OMKOSTNINGER

24 840,-

BOLIGTYPE

Tomt

EIERFORM

Eiet

TOMT (EIET)

723 kvm

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.