Solgt!
ÅS
Feltspatveien 26B
PRISANTYDNING
5 900 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
124 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
5 900 000,-
TOTALPRIS*
6 048 590,-
OMKOSTNINGER
148 590,-
FORMUESVERDI
1 295 599,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
E
BRA-i
124 kvm
BRA total
144 kvm
ROM
5
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
485.7 kvm
BYGGEÅR
1993
ETASJE
2
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)