Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ØSTERÅS

Eiksveien 65

PRISANTYDNING

5 950 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

81 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 950 000,-

TOTALPRIS*

6 269 617,-

FELLESGJELD

166 027,-

OMKOSTNINGER

153 590,-

FORMUESVERDI

1 433 389,-

FELLESKOST./MND.

5 667,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

F

BRA-i

81 kvm

BRA total

90 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

7404 kvm

BYGGEÅR

1957

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)