
1/38
PRESENTERES AV
Oppussingsobjekt! Flott beliggende enebolig med panorama utsikt over fjorden | Høytbelligende, vestvendt og solrik tomt.
Velkommen til Ekornveien 9
Velkommen til denne innholdsrike eneboligen i Ekornveien 9, Drøbak. Beliggende i et rolig og solrikt område, tilbyr boligen en fantastisk utsikt mot fjorden. Området er barnevennlig med kort avstand til skoler, barnehager og flotte tur- og rekreasjonsmuligheter. Drøbak sentrum ligger kun 2 km unna, med et bredt utvalg av butikker, kaféer, restauranter og kulturelle tilbud. Eneboligen er fra 1960 og har behov for omfattende modernisering, spesielt på våtrom og kjøkken. Boligen har særpreg med god takhøyde og luftige, romslige rom med rikelig plass. Familien nyter en stor naturtomt med gode solforhold, frodig beplantning og en skiferbelagt terrasse som innbyr til hyggelige stunder. Her har du en unik mulighet til å sette ditt preg og skape ditt nye drømmehjem. Velkommen til visning!
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
8 800 000,-
TOTALPRIS*
9 021 090,-
OMKOSTNINGER
221 090,-
FORMUESVERDI
1 505 201,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
G
BRA-i**
154 kvm
BRA total**
201 kvm
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
1046 kvm
BYGGEÅR
1960
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.
** Nye arealbegreper
Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»
