Solgt!
LØRENSKOG, FINSTADJORDET
Bjarne Haugens gate 32
PRISANTYDNING
7 500 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
91 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
7 500 000,-
TOTALPRIS*
7 509 028,-
OMKOSTNINGER
9 028,-
FORMUESVERDI
1 588 656,-
FELLESKOST./MND.
5 738,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Andel
ENERGIMERKING
B
BRA-i
91 kvm
BRA total
100 kvm
ROM
4
SOVEROM
2
TOMT (EIET)
3931.1 kvm
BYGGEÅR
2023
ETASJE
7
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.