Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VARDEFJELLET, FROGNER

Kvitebjørnveien 5

PRISANTYDNING

13 200 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

228 m2

SOVEROM

4

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

13 200 000,-

TOTALPRIS*

13 531 090,-

OMKOSTNINGER

331 090,-

FORMUESVERDI

2 611 572,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

B

BRA-i

228 kvm

BRA total

280 kvm

ROM

6

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

800 kvm

BYGGEÅR

2010

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)