Solgt!
BERGER, NESODDEN
Eikåsveien 15
PRISANTYDNING
6 750 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
111 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
6 750 000,-
TOTALPRIS*
6 919 840,-
OMKOSTNINGER
169 840,-
FORMUESVERDI
1 468 299,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
C
BRA-i
111 kvm
BRA total
123 kvm
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
446.6 kvm
BYGGEÅR
1998
ETASJE
2
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)