Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VEVELSTADÅSEN, LANGHUS

Vevelstadåsen 47

PRISANTYDNING

3 300 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

57 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 300 000,-

TOTALPRIS*

3 422 147,-

FELLESGJELD

38 557,-

OMKOSTNINGER

83 590,-

FELLESKOST./MND.

3 561,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

D

BRA-i

57 kvm

BRA total

59 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

28755.1 kvm

BYGGEÅR

1975

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)