Solgt!
NORDBYHAGEN, JESSHEIM
Oppløpssiden 19
PRISANTYDNING
5 690 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
145 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
5 690 000,-
TOTALPRIS*
5 833 340,-
OMKOSTNINGER
143 340,-
FORMUESVERDI
1 531 870,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eierseksjon
ENERGIMERKING
C
BRA-i
145 kvm
BRA total
168 kvm
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
2290.7 kvm
BYGGEÅR
2004
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)