Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SKOTSELV

Tregata 21

PRISANTYDNING

2 850 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

143 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 850 000,-

TOTALPRIS*

2 922 340,-

OMKOSTNINGER

72 340,-

FORMUESVERDI

942 653,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

F

BRA-i

143 kvm

BRA total

188 kvm

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

1138.6 kvm

BYGGEÅR

1963

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)