Gå til innhold
Boligbilde

1/26

KROKSTADELVA

Møllenhofveien 14

PRISANTYDNING

3 190 000,-

BRA-i

76 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Lettstelt 3-roms eierleilighet på ett plan | Garasje og praktisk planløsning | Barnevennlig og rolig beliggenhet

Velkommen til Møllenhofveien 14

Velkommen til denne praktiske og lettstelte eierleiligheten som egner seg godt både til førstegangskjøpere, småfamilier, eldre og andre som ønsker alt på et plan. Endeleiligheten har en god planløsning med åpen stue- og kjøkkenløsning, samt utgang til en terrasse og hage. Boligen inneholder to soverom, et praktisk bad med opplegg for vaskemaskin, og en innvendig bod for ekstra lagring. Beliggenheten byr på kort vei til barnehager, skoler og servicetilbud som Buskerud Storsenter. Kort fortalt: - Eierleilighet på ett plan fra 1989 - Åpen stue- og kjøkkenløsning - Varmekabler i stue/kjøkken, gang og på bad - To soverom og innvendig bod, samt god plass til oppbevaring på loft - Utgang til terrasse og hage - Garasje medfølger - Nærhet til Mjøndalen sentrum - Perfekt også for utleie

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 190 000,-

TOTALPRIS*

3 253 590,-

OMKOSTNINGER

63 590,-

FORMUESVERDI

730 516,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

76 kvm

BRA total**

92 kvm

TOMT (EIET)

1740 kvm

BYGGEÅR

1989

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»