1/34
PRESENTERES AV
Innholdsrik og sjarmerende kjedet bolig over to plan. Solrik og koselig hage med fin utsikt. Meget populært boligområde!
Velkommen til Reistadlia 27
Eiendommen har en fin beliggenhet i gamle Reistadlia! Her får du en fin familiebolig over to plan på en solrik og usjenert tomt.. Boligen inneholder: 1. etg.: Entrè, gang, WC, kjøkken, stue og trapperom. U. etg.: Gang, trapperom, bad, vaskerom, 3 soverom, bod og garderobe. Nydelig panorama over hele Lierdalen med sjøgløtt ned til Drammensfjorden. Ingen gjenboere, skjermet beliggenhet med lite innsyn. Barnevennlig og veletablert område i et godt og fredelig nabolag. Nærhet til Lier stasjon med gode togforbindelser til Oslo og Drammen. Kort vei til påkjøring E18 retning Oslo, Asker/Bærum og Drammen. For den turglade person er det bare å gå rett ut og opp i marka fra huset. Mange fine turstier, tennisbane, skytebane og skiløyper i umiddelbar nærhet i Kjekstadmarka. Velkommen!
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 990 000,-
TOTALPRIS*
5 115 840,-
OMKOSTNINGER
125 840,-
FORMUESVERDI
1 165 521,-
BOLIGTYPE
Tomannsbolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
F
BRA-i**
144 kvm
BRA total**
144 kvm
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
895.2 kvm
BYGGEÅR
1978
ETASJE
2
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.
** Nye arealbegreper
Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»



































