Gå til innhold
Boligbilde

1/28

KAISKURU, ALTA

Myrullveien 15A

PRISANTYDNING

3 500 000,-

BRA-i

114 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Innbydende 4-roms rekkehus i Kaiskuru | Oppusset baderom fra 2022 | Fine uteplasser | Ny kledning og tak fra 2023.

Velkommen til Myrullveien 15A

Velkommen til Myrullveien 15A! Et innholdsrikt rekkehus over to plan med tre uteplasser og praktisk planløsning. Dette er et jevnlig vedlikeholdt hjem med store oppgraderinger utført i regi av borettslaget, som nytt tak og kledning fra 2023. Boligen ligger i et etablert område i Kaiskuru, med utsikt mot fjorden fra stuen. Her får du et moderne bad/vaskerom fra 2022 med gulvvarme og flere uteplasser. En varmepumpe fra 2022 sørger for god og lun varme. Innvendig ble trappen og dørene fornyet i 2022, noe som gir et helhetlig inntrykk. Med nærhet til rekreasjonsområder og kort vei til tjenester i Alta sentrum og på Elvebakken, er dette en bolig som passer for mange. Velkommen til hyggelig visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 500 000,-

TOTALPRIS*

4 105 479,-

FELLESGJELD

604 389,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

763 992,-

FELLESKOST./MND.

7 879,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

BRA-i**

114 kvm

BRA total**

114 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

13464.3 kvm

BYGGEÅR

1979

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»