1/20
ØYER
Kaldsvekroken Hafjell Fjellandsby Hytter
PRISANTYDNING
7 700 000,-
BRA-i
131 m2
SOVEROM
4
PRESENTERES AV
Meget innholdsrik prosjektert hytte "midt i bakken" over 2 etg. + hems! 4 sov, loftstue og sørvendt veranda. Ski inn/ut!
Velkommen til Kaldsvekroken Hafjell Fjellandsby Hytter
Vi har gleden av å presentere denne innholdsrike hytten over to plan i tillegg til hemsetasje som skal bygges i Hafjell Fjellandsby - helt inntil Kjusbakken! Hytta får en gjennomgående påkostet og eksklusiv standard med store vindusflater, rikelig med bod og garderobe, solrik uteplass og moderne fasiliteter, for å nevne noe. Her er det blant annet ett bad (muligheter for to), eget WC-rom, en romslig stue med åpen kjøkkenløsning, fire soverom og loftstue - en hytte tilpasset det gode livet på fjellet! Alpinbakken ligger rett på utsiden av døren - en skikkelig følelse av ski inn/ut. Turene på langrenn starter også her via Kjusheisen. Hver sesong tilbyr nye opplevelser - fra spektakulære fjellturer og beroligende bad, til gode restaurantopplevelser og skikjøring i verdensklasse. Velkommen
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
7 700 000,-
TOTALPRIS*
7 756 000,-
OMKOSTNINGER
56 000,-
BOLIGTYPE
Fritidsbolig
EIERFORM
Eiet
BRA-i**
131 kvm
BRA total**
131 kvm
ROM
6
SOVEROM
4
ETASJE
3
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.
** Nye arealbegreper
Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»