Gå til innhold
Boligbilde

1/26

GRANRUDMOEN, ØYER

Kongsvegen 30B

PRISANTYDNING

3 000 000,-

BRA-i

66 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Moderne 3-roms eierleilighet (2021) på ett plan | Sigdal-kjøkken, vedovn og markterrasse | Carport m/bod.

Velkommen til Kongsvegen 30B

Velkommen til Kongsvegen 30B! En pen og arealeffektiv 3-roms eierleilighet fra 2021 med carport og god standard. Dette er en moderne og lettstelt leilighet på ett plan i første etasje, beliggende i et etablert nabolag på Granrudmoen. Boligen har en praktisk planløsning med åpen stue- og kjøkkenløsning som gir en sosial atmosfære. Fra stuen er det utgang til markterrasse. Beliggenheten er sentral i Øyer, med kort vei til dagligvarebutikker og umiddelbar nærhet til busstopp. Verdt å merke seg: - Byggeår 2021 - Sigdal-kjøkken med integrerte hvitevarer - Vedovn og gulvvarme i stue/kjøkken - Flislagt bad med gulvvarme - Balansert ventilasjon for godt inneklima - Parkering i carport med tilhørende bod - TV og internett tilgang er inkludert i felleskostnadene Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 000 000,-

TOTALPRIS*

3 076 090,-

OMKOSTNINGER

76 090,-

FORMUESVERDI

785 346,-

FELLESKOST./MND.

2 750,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

66 kvm

BRA total**

71 kvm

TOMT (EIET)

9255.7 kvm

BYGGEÅR

2021

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»