Gå til innhold
Boligbilde

1/30

INGEBERG

Berglia 53

PRISANTYDNING

6 400 000,-

BRA-i

173 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Innholdsrik enebolig med alt på en flate| Vannbåren varme | Flott utsikt | Garasje fra 2013 med elbillader

Velkommen til Berglia 53

Berglia 53 er en innholdsrik enebolig med alt på ett plan, stor garasje og egen laftet koie på tomten. Dette er en bolig med en praktisk planløsning i et område som kun består av eneboliger. Kjøkkeninnredning i heltre merbaufuru, integrerte hvitevarer og en åpen løsning mot stuen. Herfra er det utgang til en innglasset vinterhage. Boligen har vannbåren gulvvarme i alle gulv med unntak av vinterhage som har elektriske varmekabler i gulv, supplert med peisovn i stuen for ekstra hygge. Tomten er pent opparbeidet med plen og beplantning. Verdt å merke seg: - Stor garasje fra 2013 med elbillader og gode lagringsmuligheter. - Egen laftet koie, perfekt som gjestehytte eller kontor. - Tre soverom og to bad, hvorav ett med boblebad. - Separat vaskerom med egen utgang. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

6 400 000,-

TOTALPRIS*

6 561 090,-

OMKOSTNINGER

161 090,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

173 kvm

BRA total**

287 kvm

ROM

5

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

2306.4 kvm

BYGGEÅR

2008

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»