Solgt!
BRUMUNDDAL
Bryggerivegen 8
PRISANTYDNING
3 250 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
PRIMÆRROM
100 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
3 250 000,-
TOTALPRIS*
3 335 592,-
OMKOSTNINGER
85 592,-
FORMUESVERDI
586 785,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
F
PRIMÆRROM
100 kvm
BRUKSAREAL
106 kvm
SEKUNDÆRROM
6 kvm
ROM
4
SOVEROM
3
TOMT (FESTET)
432.8 kvm
BYGGEÅR
1978
ETASJE
1
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)