Gå til innhold
Boligbilde

1/46

FJELLBU, BRATTVÅG

Fjellbu 34

PRISANTYDNING

4 300 000,-

BRA-i

280 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Innholdsrik enebolig med fin og tilbaketrukket beliggenhet - Garasje og pent opparbeidet hage - Flott sjøutsikt

Velkommen til Fjellbu 34

Velkommen til Fjellbu 34! En romslig enebolig med flott utsikt mot sjø og fjell. Dette er en innholdsrik og barnevennlig bolig med god plass til hele familien. Den store kjellerstuen gir fleksible muligheter for trening eller en ekstra TV-stue, og kjøkkenet fra HTH er av svært god størrelse og har integrerte hvitevarer. Fra stuen og de mange uteplassene kan du nyte den flotte utsikten! Her bor du tilbaketrukket og fint til, i et rolig og barnevennlig område. Kort fortalt:

  • Flere terrasser og en lun, innglasset hagestue
  • Garasje med elbillader og flere biloppstillingsplasser
  • To bad, separat vaskerom og badstue
  • Dobbeltsidig peis mellom stue og kjøkken
  • Totalt 5 soverom (1 ikke-godkjent)
  • Stort loft med flere bruksmuligheter

  • Nøkkelinfo

    PRISANTYDNING

    4 300 000,-

    TOTALPRIS*

    4 408 590,-

    OMKOSTNINGER

    108 590,-

    FORMUESVERDI

    700 334,-

    BOLIGTYPE

    Enebolig

    EIERFORM

    Eiet

    ENERGIMERKING

    D

    BRA-i**

    280 kvm

    BRA total**

    328 kvm

    ROM

    7

    SOVEROM

    4

    TOMT (EIET)

    772.4 kvm

    BYGGEÅR

    1981