Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

BODØ

Prinsens gate 32

PRISANTYDNING

2 590 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

71 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 590 000,-

TOTALPRIS*

4 010 860,-

FELLESGJELD

1 419 860,-

OMKOSTNINGER

1 000,-

FORMUESVERDI

947 299,-

FELLESKOST./MND.

10 609,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i

71 kvm

BRA total

77 kvm

TOMT (EIET)

8714.5 kvm

BYGGEÅR

2006

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.