Gå til innhold
Boligbilde

1/29

FRIVIKHÅGEN, INNDYR

Frivikhågen 9

PRISANTYDNING

2 600 000,-

BRA-i

81 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Fritidsbolig med flott beliggenhet ved sjøen på Frivikhågen | Bilvei helt frem | Vann, strøm, avløp | Naust og båtplass på flytebrygge

Velkommen til Frivikhågen 9

Velkommen til denne sjarmerende fritidsboligen i naturskjønne Sørfjorden, Gildeskål. Med kort avstand til sjøen, tilbyr området fantastiske turmuligheter og en rolig atmosfære. Her kan du nyte nærhet til naturen samtidig som du har tilgang til lokale servicetilbud som Matkroken Storvik og Coop Prix Inndyr. Fritidsboligen er bygget i 1986 og har et bruksareal på 81 m². Her får du en lys og romslig stue med god takhøyde, store vindusflater og moderne belysning. Vedovn og varmepumpe gir både komfort og jevn varme, og fra stuen er det utgang til en solrik terrasse. Kjøkkenet fra 2022 har innredning med sorte glatte fronter. Videre finner du et flislagt baderom, 3 soverom og bod. Adkomst til eiendommen fra felles privat vei. Velkommen til en hyggelig visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 600 000,-

TOTALPRIS*

2 666 090,-

OMKOSTNINGER

66 090,-

BOLIGTYPE

Fritidsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

81 kvm

BRA total**

101 kvm

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

782.4 kvm

BYGGEÅR

1986

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»