Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ØSTENSJØ, OSLO

Thygesons vei 18 b

PRISANTYDNING

12 990 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

200 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

12 990 000,-

TOTALPRIS*

13 315 840,-

OMKOSTNINGER

325 840,-

FORMUESVERDI

2 457 510,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

BRA-i

200 kvm

BRA total

244 kvm

ROM

6

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

774 kvm

BYGGEÅR

2000

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)