Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

FROGNER/GIMLE, OSLO

Bygdøy allé 37

PRISANTYDNING

4 000 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

35 m2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 000 000,-

TOTALPRIS*

4 208 044,-

FELLESGJELD

106 954,-

OMKOSTNINGER

101 090,-

FELLESKOST./MND.

4 470,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i

35 kvm

BRA total

37 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

604 kvm

BYGGEÅR

1969

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)