Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

KARLSRUD, OSLO

Gisles vei 4A

PRISANTYDNING

10 500 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

204 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

10 500 000,-

TOTALPRIS*

10 763 842,-

OMKOSTNINGER

263 842,-

FORMUESVERDI

2 932 726,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

D

PRIMÆRROM

204 kvm

BRUKSAREAL

238 kvm

SEKUNDÆRROM

34 kvm

SOVEROM

3

BRUTTOAREAL

267 kvm

TOMT (EIET)

680.3 kvm

BYGGEÅR

1990

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)