Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ELLINGSRUD/KARIHAUGEN, OSLO

Henrik Sørensens vei 5

PRISANTYDNING

3 200 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

46 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 200 000,-

TOTALPRIS*

3 419 738,-

FELLESGJELD

210 242,-

OMKOSTNINGER

9 496,-

FORMUESVERDI

828 368,-

FELLESKOST./MND.

3 734,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i

46 kvm

BRA total

48 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

49735 kvm

BYGGEÅR

1972

ETASJE

7

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.