Solgt!
FURUSET, OSLO
Kurlandstien 20
PRISANTYDNING
1 995 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
PRIMÆRROM
30 m2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
1 995 000,-
TOTALPRIS*
2 083 457,-
FELLESGJELD
80 000,-
OMKOSTNINGER
8 457,-
FORMUESVERDI
453 748,-
FELLESKOST./MND.
2 160,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Andel
ENERGIMERKING
D
PRIMÆRROM
30 kvm
BRUKSAREAL
30 kvm
ROM
1
BRUTTOAREAL
33 kvm
TOMT (EIET)
14590.7 kvm
BYGGEÅR
1978
ETASJE
1
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.