Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

KARIHAUGEN, OSLO

Ludvig Karstens vei 6

PRISANTYDNING

3 200 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

72 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 200 000,-

TOTALPRIS*

3 436 671,-

FELLESGJELD

227 369,-

OMKOSTNINGER

9 302,-

FORMUESVERDI

1 098 755,-

FELLESKOST./MND.

5 085,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

BRA-i

72 kvm

BRA total

82 kvm

TOMT (EIET)

35936.8 kvm

BYGGEÅR

1974

ETASJE

6

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.