Gå til innhold
Boligbilde

1/34

CARL BERNER , OSLO

Christian Michelsens gate 10

PRISANTYDNING

5 000 000,-

BRA-i

54 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Vakker og lys 3-roms med solrik balkong vendt mot fantastisk bakgård - Kjøkken, bad og overflater fra 2017 - IN-ordning

Velkommen til Christian Michelsens gate 10

Velkommen til Christian Michelsens gate 10 - En meget lys og innbydende 3-roms med ettertraktet og barnevennlig beliggenhet på Carl Berner. Leiligheten holder en god standard med nytt IKEA kjøkken og oppgraderte overflater i 2017, pent flislagt bad pusset opp i regi av aksjelaget i 2006 og videre oppgradert i 2017, samt to romslige soverom. Fra stuen har man adkomst til en solrik balkong på 4 m² vendt mot en av Oslos triveligste bakgårder. Leilighetens gjennomgående planløsning sammen med store vindusflater sørger for en lys og luftig atmosfære. Verdt å merke seg: - Sørvestvendt balkong - To romslige soverom - Loft- og kjellerbod på tot. 10 m² - IN-ordning - Fellesvaskeri - Fantastisk bakgård med lekestativ, grill og plantekasser m.m. - Gode kollektivforbindelser i umiddelbar nærhet

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 000 000,-

TOTALPRIS*

5 224 476,-

FELLESGJELD

209 826,-

OMKOSTNINGER

14 650,-

FORMUESVERDI

1 385 937,-

FELLESKOST./MND.

6 123,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Aksje

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

54 kvm

BRA total**

64 kvm

TOMT (EIET)

162.1 kvm

BYGGEÅR

1933

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»