Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ROSENHOFF, OSLO

Trondheimsveien 139A

PRISANTYDNING

4 850 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

50 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 850 000,-

TOTALPRIS*

4 972 340,-

OMKOSTNINGER

122 340,-

FORMUESVERDI

1 226 220,-

FELLESKOST./MND.

3 009,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

BRA-i

50 kvm

BRA total

56 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

4667.7 kvm

BYGGEÅR

1938

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)