Solgt!
SOFIENBERG, OSLO
Trondheimsveien 64
PRISANTYDNING
3 300 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
PRIMÆRROM
29 m2
SOVEROM
1
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
3 300 000,-
TOTALPRIS*
3 395 809,-
FELLESGJELD
11 967,-
OMKOSTNINGER
83 842,-
FORMUESVERDI
705 213,-
FELLESKOST./MND.
2 794,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Eierseksjon
PRIMÆRROM
29 kvm
BRUKSAREAL
30 kvm
SEKUNDÆRROM
1 kvm
ROM
2
SOVEROM
1
TOMT (EIET)
1477.9 kvm
BYGGEÅR
1966
ETASJE
4
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)