Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

HAUGERUD, OSLO

Hagapynten 17

PRISANTYDNING

3 650 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

50 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 650 000,-

TOTALPRIS*

3 662 587,-

FELLESGJELD

3 474,-

OMKOSTNINGER

9 113,-

FORMUESVERDI

949 810,-

FELLESKOST./MND.

2 361,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

E

PRIMÆRROM

50 kvm

BRUKSAREAL

65 kvm

SEKUNDÆRROM

15 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

BRUTTOAREAL

73 kvm

TOMT (EIET)

13929 kvm

BYGGEÅR

1973

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.