Gå til innhold
Boligbilde

1/38

TOPPÅSEN, OSLO

Høgåsveien 64

PRISANTYDNING

4 600 000,-

BRA-i

69 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Flott 3-roms - Kjøkken og bad fra 2021 - Fantastisk utsikt og optimale solforhold - Innglasset balkong - Garasje m/lader

Velkommen til Høgåsveien 64

Velkommen til Høgåsveien 64 - en lys og pen leilighet med god standard fra 2021 og en helt fantastisk utsikt! Det er grønt og frodig utsyn fra den ene siden, fjord og Holmenkollen fra den andre. Du vil sette stor pris på den innglassede balkongen med gode solforhold, som du har glede av hele året. Det er heis i bygget og garasjeplass med el-billader Toppåsen har en sentral beliggenhet i et veletablert og familievennlig område med kort vei til godt service- og kollektivtilbud. Du kommer til å trives i ditt nye nabolag. Kort fortalt: - Innglasset balkong med fantastisk utsikt - Totalt oppusset 2021 - Heis & trappefri adkomst - Garasjeplass & lader - God planløsning - Varmtvann/oppvarming inkl. - TV/bredbånd inkl. - Gjennomgående m/gode lysforhold - IN- & sikringsordning

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 600 000,-

TOTALPRIS*

5 001 496,-

FELLESGJELD

392 000,-

OMKOSTNINGER

9 496,-

FORMUESVERDI

989 278,-

FELLESKOST./MND.

5 990,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

69 kvm

BRA total**

85 kvm

TOMT (EIET)

15277 kvm

BYGGEÅR

1990

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»