Solgt!
MORTENSRUDHØYDEN, OSLO
Jordstjerneveien 77H
PRISANTYDNING
4 300 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
PRIMÆRROM
83 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 300 000,-
TOTALPRIS*
4 408 842,-
OMKOSTNINGER
108 842,-
FORMUESVERDI
1 315 469,-
FELLESKOST./MND.
3 444,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Eierseksjon
ENERGIMERKING
D
PRIMÆRROM
83 kvm
BRUKSAREAL
86 kvm
SEKUNDÆRROM
3 kvm
ROM
4
SOVEROM
3
BRUTTOAREAL
94 kvm
TOMT (EIET)
13491 kvm
BYGGEÅR
2012
ETASJE
3
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)