Solgt!
ST. HANSHAUGEN V/ PILESTREDET PARK, OSLO
Bidenkaps gate 3
PRISANTYDNING
3 200 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
PRIMÆRROM
32 m2
SOVEROM
1
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
3 200 000,-
TOTALPRIS*
3 873 094,-
FELLESGJELD
671 962,-
OMKOSTNINGER
1 132,-
FORMUESVERDI
1 092 470,-
FELLESKOST./MND.
5 941,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Andel
ENERGIMERKING
F
PRIMÆRROM
32 kvm
BRUKSAREAL
35 kvm
SEKUNDÆRROM
3 kvm
ROM
2
SOVEROM
1
TOMT (EIET)
819.4 kvm
BYGGEÅR
1940
ETASJE
5
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.