Gå til innhold
Boligbilde

1/41

HAUGENSTUA, OSLO

Garver Ytteborgs vei 121

PRISANTYDNING

3 390 000,-

BRA-i

74 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Innbydende og påkostet 3-roms leilighet med heis| Sydvendt balkong på ca. 8 kvm|Bad fra 2018|Varmtvann/fyring inkl.|

Velkommen til Garver Ytteborgs vei 121

Velkommen til Garver Ytteborgs vei 121! En innbydende 3-roms andelsleilighet i 2. etasje med heis, god planløsning og sydvendt balkong på ca. 8 m² med gode solforhold. Her bor du i et barnevennlig og populært boligområde omkranset av store grøntområder, med kun 300 m til daglig servicetilbud, barnehage, skoler og buss- og togstasjon. Kort fortalt: - Påkostet 3-roms - Heis - God planløsning - Sydvendt balkong på ca. 8 m² - Flott utsikt - Gode solforhold - Parkeringsleie/garasjeleie* - To gode og lune soverom - Bad/wc rehab. i 2018 i regi av brl. - Kjøkken fra 08 - Pusset opp overflater i 2019 - Innvendig og ekstern bod i kjelleren - Fellesvaskeri - TV/internett, fyring og varmtvann inkl. - Buss og tog i nærheten - Ingen dok. avg. - Barnevennlig

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 390 000,-

TOTALPRIS*

3 664 054,-

FELLESGJELD

264 558,-

OMKOSTNINGER

9 496,-

FELLESKOST./MND.

6 750,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

74 kvm

BRA total**

76 kvm

TOMT (EIET)

53048 kvm

BYGGEÅR

1969

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»