Solgt!
FROGNER VED VESTKANTTORGET, OSLO
Eckersbergs gate 30
PRISANTYDNING
4 200 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
33 m2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 200 000,-
TOTALPRIS*
4 306 090,-
OMKOSTNINGER
106 090,-
FORMUESVERDI
972 921,-
FELLESKOST./MND.
2 110,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Eierseksjon
ENERGIMERKING
D
BRA-i
33 kvm
BRA total
35 kvm
ROM
1
TOMT (EIET)
1412 kvm
BYGGEÅR
1972
ETASJE
2
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)