Gå til innhold
Boligbilde

1/28

BRISKEBY/URANIENBORG, OSLO

Niels Juels gate 70A

PRISANTYDNING

8 900 000,-

BRA-i

96 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Gjennomgående og lys 3-roms med to balkonger | Heis, peis og god takhøyde | Oppussingsobjekt | V.v og fyring inkl.

Velkommen til Niels Juels gate 70A

Velkommen til Niels Juels Gate 70A - dette er en gjennomgående og lys 3-roms aksjeleilighet i en flott bygård med to balkonger og heis! Leiligheten ligger i 4. etasje, i et populært nabolag med alt du trenger like i nærheten. Her kan du vente deg sjenerøs takhøyde målt til 2,89 meter, heis, peis, to balkonger som ligger høyt og fritt. Leiligheten er et oppussingsobjekt og gir en ny eier muligheten til å skape sitt drømmehjem. Planløsningen er god og består av en entré, hall, anretning, lys og romslig stue, kjøkken i eget rom, baderom, separat toalettrom og to romslige soverom. Kort fortalt: - Heis og peis - To balkonger, en sydvendt og en nordvendt - Varmtvann og fyring inkl. - To romslige boder, en i kjeller og en på loft - IN-ordning for fellesgjeld Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

8 900 000,-

TOTALPRIS*

9 360 751,-

FELLESGJELD

451 410,-

OMKOSTNINGER

9 341,-

FELLESKOST./MND.

4 293,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Aksje

BRA-i**

96 kvm

BRA total**

110 kvm

TOMT (EIET)

691 kvm

BYGGEÅR

1930

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»